Balony to kapitalna dekoracja na wiele okazji, w tym także na urodziny. Dzięki nim można stworzyć piękne kompozycje – oto 5 udanych pomysłów!

W sklepach można kupić dzisiaj wiele balonów i akcesoriów, z którymi samodzielne przyszykowanie zachwycających aranżacji jest bardzo proste. Gdy chodzi o dekoracje z balonów Warszawa to miasto, gdzie można zakupić od ręki wszystko, co potrzebne do ich przygotowania.

 

Jak przygotować samemu piękne dekoracje balonowe na urodziny? Oto 5 pomysłów na to, aby stworzyć odświętny klimat podczas tej uroczystości!

 

  1. Balony foliowe z cyferkami

Prawdziwym urodzinowym hitem są balony foliowe w kształcie cyferek. W sklepach można znaleźć balony w wielu wielkościach, z których można łatwo skomponować liczbę urodzin solenizanta. Cyferkowe balony świetnie wyglądają powieszone na ścianie, ale można też napompować je helem, aby unosiły się w powietrzu.

 

Koszt zakupienia jednego balona w kształcie cyfry to zwykle od około 8 do 20 złotych zależnie od jego wielkości.

 

  1. Bukiet balonów z helem

Niesamowitym pomysłem na dekorację urodzinową, ale też na prezent dla solenizanta będzie bukiet balonów napompowanych helem. Można go przygotować  samodzielnie.

 

Bukiet balonów będzie najlepiej prezentować się wtedy, gdy będzie obfity, dlatego do jego wykonania warto wykorzystać różne rodzaje balonów pod względem ich koloru, wykończenia (metaliczne, przezroczyste), kształtów (balony zwykłe gumowe oraz foliowe, na przykład cyferki, gwiazdki, serduszka).

 

Napompowane helem balony przywiązuje się do wstążek o różnej długości, aby dzięki temu stworzyć kaskadową kompozycję. Na końcu wstążek można umieścić obciążnik.

 

  1. Girlanda z balonów

Uroczą dekoracją na urodziny będzie też girlanda wykonana z balonów. Można zawiesić ją na ścianie lub przez pokój. Aby przygotować girlandę, można zastosować specjalne taśmy z otworkami, które ułatwiają przytrzymanie balonów.

 

Osobom chcącym zamówić gotowe dekoracje z balonów Warszawa daje dostęp do ekspertów w tej dziedzinie, którzy mogą przygotować niebanalne kompozycje dopasowane specjalnie do charakteru imprezy.

 

  1. Łuk balonowy

Niebanalnym pomysłem na dekoracje z balonów na urodziny będzie również przygotowanie łuku balonowego. Może być on umieszczony na zewnątrz budynku, na przykład przed domem albo przy wejściu do sali, aby witać solenizanta, a także może tworzyć uroczą dekorację w pomieszczeniu, w którym odbywa się impreza.

 

Do wykonania modnego łuku balonowego najlepiej zastosować balony o różnych wielkościach i kolorach. Dzięki temu kompozycja może zachwycać swoim obfitym wyglądem. Świetnie wyglądają łuki wykonane z balonów w kolorach skoordynowanych ze sobą, na przykład biały, złoty i transparentny.

 

  1. Balony z helem pod sufitem

W końcu świetnym pomysłem na urodziny będą balony napełnione helem i unoszące się pod sufitem w pomieszczeniu. Gdy chodzi o takie niebanalne dekoracje z balonów Warszawa ma sklepy, w których można zamówić bez problemu balony w wielu wariantach do wyboru wraz z butlą z helem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 1 =