Ślub, Wesele

Czym różni się doświadczenie wydarzenia od jego dokumentowania w telefonie

Współczesne wydarzenia coraz częściej oglądane są przez ekran smartfona. Robienie zdjęć i nagrywanie krótkich filmów stało się naturalnym odruchem, który ma „zatrzymać chwilę”. Paradoks polega na tym, że im intensywniej dokumentujemy wydarzenie, tym słabsze bywa samo doświadczenie. Różnica między przeżywaniem a rejestrowaniem ma realne konsekwencje dla emocji, pamięci i poczucia satysfakcji z udziału w evencie. […]

Brak komentarzy Czytaj więcej