Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Teraz możesz zrobić to także w gabinecie medycyny estetycznej. Jakie zabiegi wybrać?

Dieta odchudzająca i ruch to postawa, ale dzięki dodatkowym zabiegom oferowanym przez gabinety medycyny estetyczne możesz uzyskać jeszcze lepsze efekty. Co wybrać?

Zabiegi wyszczuplające w gabinecie kosmetycznym

Endermologia

Gdy chcesz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach i jednocześnie zredukować widoczny cellulit, postaw na endermologię. To jeden z najpopularniejszych zabiegów modelujących sylwetkę, z którym możesz nadać jej zachwycający wygląd już po około 3 zabiegach.

Endermologia to rodzaj masażu ciśnieniowego, który prowadzony jest z użyciem specjalnego urządzenia. Jego głowica wyposażona jest w ruchome rolki i funkcję zasysania, dlatego poddaje fałdy skórne intensywnemu masażowi. Gdy chcesz wybrać takie zabieg wyszczuplający to Kraków daje możliwość wykonania ich w wielu gabinetach medycyny estetycznej.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia świetnie sprawdzi się nie tylko na twarz, ale również pozwala na redukcję cellulitu i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.  Zabieg polega na wstrzyknięciu pod skórę substancji, które wykazują działanie lipolityczne, czyli pomagają w rozpuszczeniu tkanki tłuszczowej. Stosowane są preparaty jak L-karnityna, fosfatydylocholina pochodząca z soi oraz seoksycholan (kwas deoksycholowy). Dostępne są również specjalne koktajle substancji aktywnych. Mezoterapia igłowa nie daje natychmiastowych efektów – trzeba na nie poczekać, ale rezultaty naprawdę są bardzo dobre.

Zabiegi radiowe – HIFU

Świetne rezultaty w wyszczuplaniu oferują również zabiegi radiowe, na przykład popularna procedura określana jako HIFU. Dzięki zastosowaniu energii fal radiowych dochodzi do podgrzania tkanek i do ich skurczu. W efekcie możliwe jest przyspieszenie wewnętrznych procesów regeneracyjnych skóry.

Zabiegi radiowe nie tylko pomagają w redukcji nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, ale również mają działanie liftingujące. Po serii takich procedur skóra jest lepie napięta, jędrna, dlatego wygląda młodo i atrakcyjnie.

Kriolipoliza

Tkanka tłuszczowa jest wrażliwa na chłód – dochodzi wtedy do jej stopniowego rozpadu. Na tej zasadzie działa kriolipoliza, czyli zabieg, który służy do wyszczuplania sylwetki przez poddanie jej działaniu niskich temperatur.

Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalne urządzenia. Głowica generująca niską temperaturę przykładana jest do skóry – powoduje następnie zassanie i ochłodzenie fałdu tkanki tłuszczowej nawet do temperatury -10 stopni Celsjusza. Dzięki temu dochodzi do zmian lipolitycznych na poziomie komórkowym. 

Kobietom zainteresowanym działaniem umożliwia przeprowadzenie ich pod okiem fachowców w tej dziedzinie w renomowanych gabinetach.

Karboksyterapia 

Bardzo dobre efekty w redukcji tkanki tłuszczowe i wyszczuplaniu sylwetki daje też karboksyterapia. To zabieg wykorzystujący medyczny dwutlenek węgla, który wprowadzany jest pod skórę z użyciem dedykowanego urządzenia. Dzięki niemu można uzyskać bardzo dobre efekty w zmniejszeniu ilości tkanki tłuszczowej oraz redukcji zmian jak cellulit czy rozstępy.

Więcej sprawdzonych zabiegów przeznaczonych na ciało można znaleźć już teraz na stronach internetowych gabinetów medycyny estetycznej.

Komentarze

  • Iga
    Odpowiedz

    dziewczyny czy korzystałyście i widziałyście efekty/byłyście zadowolone z zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej?
    Pytam dziewczyn, ktore naprawde miały jakiś problem typu cellulit itp i które zrobiły serie zabiegów oczywiście przy zachowaniu diety – a nie osób, ktore poszły na 2 zabiegi, żarły czipsy i stwierdziły, że to do dupy 😉

    Proszę o informację bo zastanawiam się czy się wybrać czy nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

54 − 52 =