Najczęściej słodycze reklamowe kojarzone są ze smacznymi krówkami, ale obecnie producenci słodkości tego typu mogą zaskoczyć klientów wielością swoich propozycji. Na co warto się zdecydować? Poznaj pomysły na słodycze firmowe, które natychmiast przyciągają uwagę i mogą przypaść do gustu każdemu!

Żelki

Żelki to smakowita alternatywa dla cukierków, która lubiana jest nie tylko przez dzieci, ale również przez osoby dorosłe. Producenci słodyczy reklamowych mogą zaoferować je w wielu przepysznych wariantach do wyboru.

Wyśmienite żelki można kupować w różnorodnych smakach, ale także jako żelki wegańskie, czyli powstające bez udziału żelatyny.

 

Fit ciasteczka owsiane i wielozbożowe

Słodycze reklamowe to propozycja dedykowana także dla tych osób, które lubią odżywiać się zdrowo. Naprzeciwko ich wymaganiom wychodzi obecnie coraz więcej firm, które przygotowały fit produkty

Najczęściej zamawiane są fit ciasteczka, na przykład owsiane albo wielozbożowe, które bazują na pysznych oraz na zdrowych składnikach. Mogą być też uzupełnione o smakowite dodatki, przykładowo o kawałki czekolady, migdały czy orzechy. Tego typu słodycze reklamowe można zakupić zarówno jako pojedyncze, jak i w większych opakowaniach.

Firmowy kalendarz adwentowy

Tego typu słodycze najczęściej kupowane są w okresie świątecznym, ponieważ ich głównym przeznaczeniem jest odmierzanie czasu do Wigilii. Właśnie dlatego mogą być one udanym podarunkiem dla pracowników, ich dzieci, a także dla partnerów biznesowych firmy.

Warto też wskazać, że takie słodycze mogą być wykorzystane również na inne sposoby, na przykład po to, aby odmierzać czas pozostały do otwarcia sklepu.

Gumy do życia z logo

Jako alternatywa dla słodkości firma może zdecydować się także na zamówienie innych produktów, na przykład gumy do żucia z logo.

Producenci oferują różne typy odświeżających gum, w tym gumy w paskach oraz w pastylkach – drażetkach. Są one oferowane także w różnych smakach. Jako opakowanie może posłużyć zwykły kartonik, ale także gumy można zamówić w dekoracyjnym metalowym puzderku wykończonym logo firmy.

Czekoladowe telegramy i kartki

Sprawdzone na okres Bożego Narodzenia, lecz też na wiele innych okazji – takie słodycze reklamowe mogą być wspaniałym sposobem na złożenie życzeń, podziękowanie czy też zaproszenie na różne wydarzenia.

Czekoladowe telegramy zbudowane są z kostek czekolady z literkami, które układają się w napis. Z kolei kartki mają dodatek doczepionych do nich słodyczy.

Czekoladowe figurki

W poszukiwaniu ciekawych pomysłów na słodkości od firmy warto także zwrócić uwagę na czekoladowe figurki, które można zakupić w różnych wzorach. Można wtedy dopasować je także do branży firmy, aby ją zaakcentować.

Wśród figurek oferowanych na sprzedaż w firmach wykonujących słodycze reklamowe można znaleźć między innymi samochody, telefony, narzędzia, samoloty, a nawet czekoladowe pierogi. Asortyment jest zatem bardzo szeroki.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

69 − = 62