WIMED 4.0 Sp. z o.o. Sp. k. jest polskim producentem znaków drogowych. Firma istnieje od ponad 30 lat – poza znakami drogowymi dostarcza także inne elementy, stosowane do organizacji ruchu drogowego i oznaczeń (np. parkingów czy torów kolejowych). 

Jakość to bezpieczeństwo

Stawianie na produkty najwyższej jakości to nie tylko dobra inwestycja, której nie będzie trzeba ponawiać co kilka lat. Znaki drogowe z trwałych materiałów, odpowiednio zabezpieczone i spełniające wszelkie niezbędne standardy, to także lepsze oznakowanie dróg, a zatem bardziej komfortowa jazda z punktu widzenia kierowców. Takie znaki zwiększają bezpieczeństwo ruchu drogowego, zmniejszają liczbę poważnych wypadków i mniejszych kolizji. 

Znaki drogowe

Dlaczego Wimed?

Wimed https://www.wimed.pl dostarcza swoje produkty do klientów nie tylko z Polski, ale także innych krajów europejskich. Ponad 30 lat istnienia w tej branży zaowocowało dopracowanymi w najmniejszym detalu produktami wysokiej jakości i trwałości, spełniającymi normy wynikające z przepisów. Misją Wimed jest poprawa organizacji ruchu drogowego i prowadzenie kierowców prosto do celu. Priorytetem są także komfort i bezpieczeństwo każdego uczestnika ruchu ulicznego. Nie tylko znaki drogowe znajdują się w portfolio produktów Wimed – są to także nośniki reklamy zewnętrznej, wewnętrzne i zewnętrzne oznakowanie wielkopowierzchniowych obiektów, systemy informacji miejskiej i wiele innych.W DNA Wimed wpisana jest także innowacja – na ich koncie znajduje się kilkanaście zastrzeżonych patentami rozwiązań i produktów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + = 20