Planujesz zakupienie mieszkania w Krakowie? Nowe lokale można kupić nie tylko w stanie deweloperskim, ale też wykończone pod klucz.

Osobom zamierzającym kupić mieszkanie od sprzedającego jak developer Kraków (https://www.dkdevelopment.pl) daje obecnie dostęp do szerokiej gamy ofert. Przy wyborze mieszkania można również zdecydować się na konkretny standard jego wykończenia – deweloperski albo pod klucz.

 

Mieszkanie w stanie deweloperskim – co to znaczy?

Większość kupujących w Krakowie decyduje się obecnie na zakupienie mieszkania w stanie deweloperskim. Oznacza to, że mieszkanie nie jest jeszcze w pełni wykończone i przed przeprowadzeniem się do niego konieczne będzie wykonanie w nim odpowiednich prac.

 

Mieszkania w stanie deweloperskim są najtańsze i dają kupującym swobodę w wyborze materiałów wykończeniowych. Prace można przeprowadzić samodzielnie, ale także zatrudnić ekipę, która będzie mogła wykonać je na zamówienie.

 

Nowe mieszkania – developer Kraków – dokładne informacje o aktualnych ofertach deweloperów czekają na ich stronach internetowych.

 

Nowe mieszkanie pod klucz – co obejmują prace?

Alternatywą jest skorzystanie z oferty wykończenia pod klucz. W tym przypadku deweloper wykonuje część prac wykończeniowych na zlecenie kupującego. Dzięki temu nie musi on prowadzić ich sam lub szukać ekipy.

 

Prace w mieszkaniu wykończonym pod klucz obejmują przede wszystkim:

  • Zamontowanie drzwi wewnętrznych,
  • Tynkowanie i malowanie ścian oraz sufitów,
  • Wykończenie całej łazienki – kafelkowanie, montaż sanitariatów, armatury łazienkowej,
  • Kładzenie podłóg w pomieszczeniach – panele podłogowe, płytki ceramiczne.

 

Ponadto deweloper może też wykonać inne prace na zlecenie swojego klienta, na przykład może być to wykonanie zabudowy kuchennej, wykonanie osłon okiennych czy montaż oświetlenia.

 

Mieszkania w stanie deweloperskim i pod klucz – developer Kraków – na stronach deweloperów można znaleźć katalogi z zakresem prac i wybrać najkorzystniejszą ofertę dla siebie. Więcej informacji można uzyskać również w biurach deweloperów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WC Captcha 39 − 32 =