Firmy cateringowe najczęściej kojarzone są z dostarczaniem pysznych dań na różne okazje. Warto jednak pamiętać, że w ich ofercie mogą znajdować się dodatkowe usługi, dzięki którym urządzenie wyjątkowego przyjęcia będzie jeszcze łatwiejsze! Sprawdzamy, jaką ofertę dla klientów przygotowały firmy cateringowe.

Catering w formie szwedzkiego stołu

Najczęściej usługi cateringowe podczas eventów polegają na stworzeniu szwedzkiego stołu z wyśmienitymi posiłkami w formie finger food, czyli małych porcji, które można po prostu zabrać ze stołu i zjeść na stojąco.

Taka obsługa cateringowa kapitalnie nadaje się na wiele wydarzeń, między innymi na konferencje, szkolenia, imprezy firmowe, ale również zamawiana jest na wydarzenia jak otwarcia, premiery. Ma zatem wszechstronne zastosowanie i jest to bardzo popularna opcja oferta jako obsługa imprez w Krakowie oraz w innych dużych miastach.

Wszystkim może zająć się wtedy firma cateringowa, która dostarczy stoły oraz zastawę stołową wraz z posiłkami. Jej pracownicy będą również w razie potrzeby uzupełniali posiłki na stole szwedzkim.

Catering z obsługą kelnerską

Alternatywą dla szwedzkiego stołu może być obsługa kelnerska. Taka oferta jest przeznaczona głównie na ważne wydarzenia, na przykład na bankiety, rozdania nagród czy też na wesela.

Catering z obsługą kelnerską polega wtedy na serwowaniu dań bezpośrednio na stoły gości, a następnie na odbieraniu naczyń. Dzięki temu wydarzenie jest bardziej podniosłe, uroczyste.

Obsługę zapewniają wtedy doświadczeni kelnerzy i kelnerki w odpowiednich, eleganckich strojach, co dodatkowo podkreśla prestiż wydarzenia.

Catering z grillem

Ciekawą opcją na wydarzenia odbywające się letnią porą będzie również usługa cateringowa polegająca na przyrządzaniu dań z grilla na miejscu. Wtedy goście mogą zasmakować w wielu pysznych potrawach grillowanych przez specjalistów.

Wynajem zastawy stołowej

Usługa ta jest oferowana przez większość firm cateringowych. Polega ona na udostępnieniu za opłatą lub też już w cenie zastawy stołowej przeznaczonej do serwowania dań.

Firmy cateringowe mogą serwować dania na różnorodnej zastawie, między innymi mogą być to małe talerzyki i miseczki w przypadku finger food, natomiast w przypadku obsługi kelnerskiej stosowana jest standardowa zastawa w zależności od liczby i rodzaju dań.

Dodatkowo, poza talerzami, miskami, sztućcami, kieliszkami, szklankami czy filiżankami firma może również zaoferować innego rodzaju produkty, na przykład dekoracyjne wazony, które sprawią, że stoły będą prezentowały się efektownie.

Wynajem mebli eventowych

Meble eventowej mają w ofercie wybrane firmy cateringowe. Mogą one zapewnić swoim klientom dostęp do umeblowania jak stoły i krzesła, ale również kanapy czy fotele na wydarzenia.

Taka oferta z pewnością sprawdzi się wtedy, gdy wydarzenie ma być zorganizowane w miejscu, gdzie dostęp do takiego wyposażenia jest utrudniony lub też nie jest ono w ogóle dostępne.

Wynajem namiotów na eventy

Gdy wydarzenie planowane jest jako plenerowe, wtedy bardzo dobrym rozwiązaniem może być wybór firmy cateringowej, która oferuje namioty na eventy.

Namioty eventowej to rodzaj składanych namiotów, które pozwalają na urządzenie wydarzeń w wielu miejscach, na przykład w ogrodach, parkach, na boiskach. Namiot zapewnia osłonę przed słońcem i przed deszczem i tworzy komfortową przestrzeń dla gości.

Wykonanie dekoracji na event

Piękne wiązanki kwiatowe, wianki czy dekoracje z balonów – takie ozdoby również można zamówić w wybranych firmach cateringowych.

Pracownicy firmy lub też współpracujące z nią przedsiębiorstwo zadbają o to, aby event prezentował się zachwycająco.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 44 = 50